Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк розповіла про податкову лібералізацію в країні

  • 15059
  • 1
Олена Шуляк розповіла про податкову лібералізацію в країні

Пільговий спецрежим оподаткування для IT-сфери, індустріальних парків та заміна податку на прибуток податком на виведений капітал. Усе це передбачає податкова лібералізація, яку планують запровадити в Україні.

Про це заявила голова партії «Слуга Народу» Олена Шуляк в інтерв’ю виданню «Кореспондент».

«На фінальній стадії ухвалення Дія.City — пільговий спецрежим оподаткування для IT-сфери. З тим, що він ліберальний та привабливий, вже всі погоджуються. Наприклад, ті ж білоруські айтішніки вже розглядають Україну як потенційне місце роботи. Після запуску Дія.City спробуємо стати центром тяжіння для IT-спеціалістів не лише з ближнього закордону, але й європейських», – сказала вона.

Друга велика історія стосовно лібералізації, зазначає Олена Шуляк, пов’язана з індустріальними парками. Для них також передбачається режим пільгового оподаткування.

Також планують в Україні замінити податок на прибуток податком на виведений капітал.

«Ця обіцянка була в нашій передвиборчій програмі і її треба виконувати. Я як один із співзасновників Союзу українських підприємців пам’ятаю, скільки ми витратили часу на те, щоб достукатися до попередньої влади з цього питання. Тому я буду активізувати внутрішньопартійну дискусію, щоб ця ініціатива була ухвалена за нашої каденції», – підсумувала очільниця партії.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
1 Коментар
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Данило
Данило
2 роки тому

👏💚💪

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy