Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк розповіла про перші підсумки єВідновлення

  • 769
Олена Шуляк розповіла про перші підсумки єВідновлення

Спеціальні комісії, створені місцевою владою, наразі обробляють понад 9 тис. заявок на компенсацію за пошкоджене житло. Про це повідомила голова Комітету ВР з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, очільниця політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

«Загалом власники пошкодженого житла подали 25 278 заяв на компенсацію, станом на 9 липня в обробці знаходяться 9 093 заяви», – повідомила Шуляк.

Вона додала, що понад 46% всіх заяв стосуються виплати компенсації на ремонт приватних будинків, а більш ніж 53% – це заяви на ремонт квартир.

«Найбільше заявників у Харківській області – 9 205 та Київській області – 5 787. За ними йдуть Миколаївська, Херсонська, Донецька та Чернігівська області. Найменше заяв зареєстровано у Кіровоградській та Полтавській областях – 14 та 12 відповідно», – сказала голова профільного комітету.

Вона зазначила, що через постійні обстріли кількість пошкодженого та зруйнованого житла постійно збільшується, тож заявки продовжують надходити.

«Загалом через Дію надійшло 460 089 інформаційних повідомлено про пошкоджене та знищене житло. На жаль, з огляду на постійні обстріли з боку російських загарбників їхня кількість постійно збільшується», – констатувала Шуляк.

Вона запевнила, що жодна із заявок на компенсацію не залишиться без уваги, адже зараз головне завдання – дати змогу власникам пошкодженого житла зробити необхідний ремонт та вчасно підготуватися до зими.

Нагадаємо, з 10 травня 2023 року в Україні стартувала програма єВідновлення, у рамках якої компенсацію до 200 тис. грн на ремонт почали отримувати власники пошкодженого житла. З 15 серпня програма виплати компенсацій поширюватиметься на власників зруйнованого житла.

Раніше парламент ухвалив ініційований головою політичної партії «Слуга Народу» Оленою Шуляк законопроєкт №7198 про виплату компенсації власникам знищеного та пошкодженого майна.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy