Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк розповіла, які законопроєкти розглянуть комітети ВР на початку лютого

  • 5572
Олена Шуляк розповіла, які законопроєкти розглянуть комітети ВР на початку лютого

Згідно зі змінами до календарного плану, на початку лютого народні депутати працюватимуть в округах та комітетах. Це дозволить якісно підготувати низку важливих для країни законопроєктів, щоб парламентарі підтримали їх на наступному пленарному тижні, розповіла очільниця партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

«Оскільки багато наших колег по парламенту зараз хворіють на COVID-19, парламент може ефективніше використовувати час, аніж провалювати голосування. Краще зайнятися підготовкою законопроєктів до першого і другого читань. Таким чином ми демонструємо гнучкість своєї роботи як справжнього сучасного державного органу – змінюємо ритм роботи відповідно до викликів сьогодення», – наголосила вона.

Зокрема, розповіла Олена Шуляк, в Комітеті нацбезпеки та оборони планують погодити усі оборонні закупівлі, триватиме робота з розвідкою та СБУ щодо безпекової ситуації. Також комітет працюватиме над покращенням фінансового забезпечення і соцзахисту наших військових.

«Посилення військової агресії РФ – одне з головних питань, що зараз хвилює всіх. Наразі ми перебуваємо на піку психологічної атаки. Це робиться для того, щоб громадяни панікували, щоб бізнес виходив із України. Постійна робота парламенту над зміцненням нашої армії та обороноздатності – це відповідь, яку наш законодавчий орган може запропонувати», – зазначила вона.

Водночас в аграрному комітеті опрацьовуватиметься законопроєкт №6187 про сприяння будівництву аеропортів.

«Один із напрямів “Великого будівництва” у 2022 році стане розбудова мережі аеропортів. Цей законопроєкт вирішує проблему з відшкодуванням втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, якщо відводиться земля для зведення летовищ», – сказала Олена Шуляк.

Крім того, очільниця партії «Слуга Народу» анонсувала можливе голосування на наступному пленарному тижні за законопроєкт №6401 про забезпечення прозорості місцевого самоврядування. Його доопрацюванням протягом наступних двох тижнів займатимуться депутати у Комітеті з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

«Законопроєкт передбачає обов’язкову трансляцію усіх відкритих засідань місцевих рад, створення реєстру об’єктів комунальної власності, відкритого для жителів громади, публікацію публічної інформації про органи місцевого самоврядування у форматі відкритих даних», – зазначила Олена Шуляк.

Зі свого боку, Комітет гуманітарної та інформаційної політики планує розглянути законопроєкт №6194 про державну підтримку кінематографії в Україні.

«Документ спрямований на популяризацію українського кінематографу та кіноіндустрії, запроваджує нові форми держпідтримки: субсидію на розвиток кінопроєкту, поворотну підтримку, “нацрібейти”. Також передбачається створення Ради з державної підтримки кінематографії», – заявила очільниця партії «Слуга Народу».

Олена Шуляк додала, що у Комітеті охорони здоров’я, передусім, заслухають детальний звіт міністра охорони здоров’я про нинішній стан із захворюваністю на COVID-19. Також планується розглянути низку звітів Рахункової палати про використання бюджетних коштів МОЗ. Окрім того, комітет працюватиме над розробкою таких законопроєктів, як закон про медичні вироби, про біологічну безпеку та біозахист, про подолання туберкульозу в Україні.

Нагадаємо, станом на 27 січня COVID-19 виявлено у 23 депутатів монобільшості. Через високий рівень захворювання на COVID-19 серед народних депутатів та працівників Апарату парламент вніс зміни у календарний план своєї роботи.

Згідно з новим розкладом, після відкриття 1 лютого сьомої сесії відбудеться пленарне засідання. До роботи в режимі пленарних засідань парламент повернеться вже 15 лютого.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy