Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк розповіла, як вдосконалити народовладдя на рівні місцевого самоврядування

  • 381
Олена Шуляк розповіла, як вдосконалити народовладдя на рівні місцевого самоврядування

Парламент підтримав законопроєкт №7283, який дозволить жителям брати активну участь у місцевому самоврядуванні.

За словами голови партії «Слуга Народу» Олени Шуляк, документ забезпечить права громадян України на безпосередню участь у місцевому самоврядуванні, своєчасне і повне отримання інформації про діяльність органів та посадових осіб місцевого самоврядування.

«Ухвалення законопроєкта насамперед сприятиме розвитку громадянського суспільства та участі жителів в процесах прийняття рішень на місцевому рівні. Це покращить якість народовладдя на місцях. А також підвищить відкритість та прозорість діяльності органів та посадових осіб місцевого самоврядування у сферах, де на сьогодні виникають проблеми. Співпраця органів місцевого самоврядування та жителів територіальних громад стане більш ефективною. І як наслідок – збільшиться довіра до органів влади з боку громадян», – переконана народна депутатка.

Оприлюднення інформації на офіційних вебсайтах зменшить кількість звернень з запитами, додала Олена Шуляк.

Серед переваг законопроєкту також те, що жителі 1470 громад отримають інструменти громадської участі, молодь залучатиметься до розв’язання питань місцевого значення, розгляд електронних петицій відбуватиметься оперативніше, а голова громади та депутати ради будуть звітувати жителям раз на рік на відкритій зустрічі.

Також жителі зможуть брати участь у громадському бюджеті, шкільному та інших формах участі в бюджетному процесі, а інструменти громадської участі зможуть використовувати і внутрішньо переміщені особи.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy