Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк розповіла, як в Україні планують комплексно реконструювати квартали

  • 260
Олена Шуляк розповіла, як в Україні планують комплексно реконструювати квартали

Комплексна реконструкція кварталів в Україні передбачатиме реконструкцію житла, модернізацію транспортної інфраструктури, розвиток соціальної інфраструктури лікарні, школи, садочки.

Про це розповіла голова партії «Слуга Народу», голова Комітету ВРУ з питань організації держвлади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку Олена Шуляк, коментуючи необхідність внесення змін до відповідного законопроєкту №6458, який вже пройшов перше читання і готується до другого.

«Цей документ ми готували ще до війни і він стосувався реконструкції кварталів застарілого житлового фонду. Зараз він доречний для відновлення внаслідок війни житла. У цьому контексті маємо переглянути підходи до роботи з місцевою владою, інвесторами, які будуть вкладати в ці проєкти кошти і до роботи з мешканцями», – пояснила вона.

Серед ключових завдань законопроєкту — запровадження інструментів та процедур для практичної реалізації комплексної програми відновлення населеного пункту, алгоритму ухвалення рішень про реконструкцію житла, удосконалення процедури компенсації власникам застарілого житла, різні варіанти відселення людей під час реконструкції, розширення джерел фінансування проєктів реконструкції тощо.

Реконструкція за новими будівельними нормами передбачатиме три аспекти, зауважила Олена Шуляк: це безпека (підвищення стандартів цивільного захисту населення), енергоефективність (зменшення витрат на утримання житла) та безбар’єрність (доступність для осіб з інвалідністю та усіх категорій громадян).

Нагадаємо, нещодавно парламент ухвалив у другому читанні та в цілому законопроєкт авторства Олени Шуляк про компенсацію пошкодженого та зруйнованого житла (7198). Цей документ — законодавча можливість почати компенсувати житло людям, не чекаючи репарацій від рф.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy