Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк розповіла, як проводиться реабілітація захисників

  • 475
Олена Шуляк розповіла, як проводиться реабілітація захисників

Завдяки новітнім методикам та обладнанню, у Хмельницькому обласному госпіталі ветеранів війни «на ноги» ставлять навіть після інсульту.

Про це розповіла голова партії «Слуга Народу» Олена Шуляк, перебуваючи з візитом у Хмельницькій області.

Раніше тут лікували важких хворих, зокрема, після патологій та серцево-судинних хвороб, нині ж тут допомагають військовим та постраждалим під час війни, розповіла вона.

«Це єдиний в області медзаклад, де є можливість професійно надати допомогу 300 пацієнтам (на сьогодні зайнято понад 190 місць, впродовж року в госпіталі лікується близько 5,5 тисяч) і який, фактично, виконує функції реабілітаційного центру», – додала голова партії.

Сьогодні головний лікар медзакладу Оксана Бочкарьова, яка також є головою фракції «Слуги Народу» у Хмельницькій обласній раді, особисто розповіла: «виходжують» у госпіталі всіх. Бо кожному пацієнту спеціалісти приділяють декілька годин щодня (і це не враховуючи тренажерів та обладнання, які допомагають розвивати м’язи, моторику, вестибулярний апарат) + на сьогодні вистачає всіх медикаментів.

Зрозуміло, що в госпіталі не все ідеально: тут потребують ще персоналу, ремонту окремих відділень і т.д., зауважила Олена Шуляк.

«Та вирішити ці запити цілком реально. Головне те, що тут, у Хмельницькому, роблять неймовірні речі: буквально ставлять на ноги наших захисників. І з Донеччини, і з Сумщини, і з Херсонщини… Навіть сьогодні, пройшовшись коридорами закладу, медсестрички казали: «В цій порожньо, бо пацієнти поїхали на екскурсію». Спочатку замислилася: як так? А потім зраділа, бо чому б і ні — якщо можеш», – зраділа народна депутатка та подякувала медикам за їх безцінну працю.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy