Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк розповіла, як потрібно перебудувати економіку в часи війни

  • 386
Олена Шуляк розповіла, як потрібно перебудувати економіку в часи війни

Спрощення процедур і регуляцій, особлива підтримка критично важливих секторів і захист громадян – це основні три принципи, на яких треба перебудувати нашу економіку та й загалом усе управління країною в нинішніх реаліях.

Про це розповіла голова партії «Слуга Народу» Олена Шуляк в інтерв’ю РБК-Україна.

«Будь-яка бізнес-ініціатива, спрямована на критично потрібні і необхідні сектори – повинна мати змогу реалізуватися в Україні. Це стосується геть усього – податків, митних правил і процедур, ліцензій, дозволів», – сказала вона про спрощення процедур і регуляцій.

До прикладу Олена Шуляк назвала проведення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану Кабмін урегулював постановою №169. Замість тендерів введений договір про закупівлю (господарський договір, який укладають замовник і учасник за результатами проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі). Такий договір передбачає платне надання послуг, виконання робіт або придбання товару. Цей принцип значно спрощує закупівлі і відкриває багато можливостей, які необхідні в час війни, повідомила голова партії.

Другий принцип – особлива підтримка критично важливих секторів: сільське господарство, енергетика, оборонка та супутні сектори, а після війни – ще будівництво.
«Президент вже поставив уряду завдання розробити спеціальну державну програму для відбудови кожного українського міста, яке постраждало внаслідок російського вторгнення», – розповіла народна депутатка.

Третій принцип – захист громадян. Мова йде перш за все про соціальний захист. Ті, хто втратив роботу через військові дії, мають отримати належну компенсацію. Ті, хто має вклади у банках, повинні бути впевнені, що в разі критичної ситуації вони не втратять гроші, переконана Олена Шуляк.

«Це ж стосується і виплати пенсій: станом на 22 березня Укрпошта доставила майже 80% пенсій (або 8,4 млрд грн), а виплати на карткові рахунки склали 99,9%. У більшості областей показник виплат пенсій коливається в межах 93−99%. І мова якраз про проіндексовані на 14% пенсії з 1 березня для більш ніж 10 мільйонів українців. Ми продовжуємо реалізацію наших стратегічних ініціатив, щоб кожен українець відчував підтримку у цей складний час війни», – підсумувала голова партії.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy