Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк розповіла, як підвищувати іноваційний потенціал в регіонах

  • 294
Олена Шуляк розповіла, як підвищувати іноваційний потенціал в регіонах

На базі комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування вже створена робоча група, до якої увійшли представники всіх областей, територіальних громад, міжнародних партнерів України, народні депутати і яка працює над питанням створення програм комплексного відновлення для громад.

Про це розповіла голова профільного комітету, а також партії «Слуга Народу» Олена Шуляк під час круглого столу «Механізми підвищення інноваційного та інвестиційного потенціалу регіонів» (створення технологічних, наукових парків, інноваційних хабів та забезпечення сприятливих умов для реалізації інноваційних проектів і залучення інвестицій)».

«Наразі ми працюємо над питаннями, що стосуються стратегічних речей – написання програм комплексного відновлення. На етапі роботи враховувати всі речі, які пов’язані з підвищенням інноваційного потенціалу. Адже Україна показала, що ми можемо бути першими в різних галузях: від оборонного комплексу до медицини, переробки, не кажучи про IT-розробки», – зазначила вона.

Враховувати інноваційний потенціал, наголосила Олена Шуляк, а також використовуючи надані робочою групою рекомендації, громади зможуть швидко та ефективно розвиватись, а це сприятиме повноцінному відновленню країни.

Зазначимо, що на заході були представлені цікаві приклади того, як інновації у сфері науки, інформаційних технологій, машинобудування, в оборонній сфері підвищують інноваційний потенціал регіонів та допомагають їм розвиватися.

Нагадаємо, що за словами Олени Шуляк, ресурси, демографія, екологія та залученість громад – ключові чинники у відбудові України.

«Будь-яка програма комплексного відновлення, будь-яка містобудівна документація обов’язково повинні проходити обговорення місцевих мешканців, людей, які планують повертатися, місцевого бізнесу, який зараз є основним рушієм всіх економічних процесів в нашій державі. Тільки після того потрібно переходити до реалізації таких програм», – сказала голова партії.

Верховна Рада зобов’язала розробити Програму комплексного відновлення. Вона формується на місцевому рівні та враховує низку важливих показників.

«Нам треба зважати на економічний чинник. В Україні тисячі підприємств змушені переїхати у безпечні райони, інші закрилися, якісь знайшли можливість відкритися заново. Щоб говорити про відбудову та відновлення треба брати до уваги можливості кожного регіону», – пояснила Шуляк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy