Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк розповіла, як можна буде отримати відшкодування за житло, яке пошкодили чи зруйнували після завершення війни

  • 280
Олена Шуляк розповіла, як можна буде отримати відшкодування за житло, яке пошкодили чи зруйнували після завершення війни

Компенсацію в певних випадках можна буде отримати за житло, зруйноване після війни. Під державні компенсації підпадатимуть деякі житлові будинки та квартири, пошкоджені або знищені після скасування воєнного стану.

Про це розповіла голова партії «Слуга Народу» Олена Шуляк, коментуючи законопроєкт № 7198, який Верховна Рада підтримала у другому читанні та в цілому 23 лютого.

«Мова про об’єкти, зруйновані після війни, але внаслідок обставин, пов’язаних із бойовими діями – це, наприклад, замінування або розмінування. В такому разі заява про надання компенсації може бути подана протягом трьох років з дати припинення або скасування воєнного стану», – пояснила народна депутатка.

Що стосується об’єктів, зруйнованих під час війни – заявки на компенсації можна подавати під час дії воєнного стану або протягом року після його скасування.

Олена Шуляк підкреслила, що держава виділятиме людям власні або залучені кошти, не чекаючи на репарації від росії. На сьогодні у відповідному Фонді є понад 17 млрд грн, конфіскованих у російського Сбербанку.

Нагадаємо: 13 грудня 2022 року парламент прийняв законопроєкт №5655 про реформу містобудування, яка спрямована на цифровізацію будівельного ринку в Україні, впровадження контролю та високої відповідальності за порушення. Реформа сприятиме якісній, прозорій та швидкій відбудові України, а також надасть можливість міжнародним партнерам, які долучаться до фінансування відбудови країни після війни, моніторити якість виконання робіт.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy