Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк розповіла, як може збільшитись кількість побудованих та реконструйованих об’єктів по всій Україні

  • 660
Олена Шуляк розповіла, як може збільшитись кількість побудованих та реконструйованих об’єктів по всій Україні

Відновлення України та будівництво об’єктів за BIM-технологіями матиме безліч переваг не лише для держави, але й для місцевого самоврядування. Зокрема, у питанні ефективного використання грошей на місцях.

Про це заявила голова партії «Слуга Народу» Олена Шуляк, коментуючи ухвалення парламентом у першому читанні законопроєкту №6383 про цифровізацію будівельної галузі та впровадження будівельного інформаційного моделювання (BIM).

За її словами, впровадження ВІМ-технології – це новий етап в історії українського будівництва. Йдеться про віртуальне будівництво об’єкта, яке можливо реалізувати ще до його фактичного завершення. Воно деталізує всі фізичні, технічні, технологічні, часові, екологічні та вартісні характеристики об’єкта.

«З такими технологіями ми зможемо максимально ефективно використовувати кошти на місцях. У результатів це дасть можливість збільшити кількість побудованих та реконструйованих об’єктів. А це особливо важливо та актуально в умовах війни, коли російські окупанти безжально руйнують безліч інфраструктурних і житлових об’єктів по всій країні», – пояснила народна депутатка «Слуги Народу» і наголосила, що якнайшвидше відновлення України – безсумнівний пріоритет для держави.

Окрім того, запровадження нових технологій дозволить зробити реалізацію проєктів будівництва більш прозорою. А також з’явиться можливість використовувати інформаційні дані про об’єкти під час прийняття управлінських рішень.

«Кожне місто, кожен регіон має отримати якісні, безпечні, енергоефективні та надійні об’єкти будівництва для наших громадян. Україна на шляху до сучасного та швидкого відновлення», – підсумувала Олена Шуляк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy