Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк розповіла, як каратимуть диверсантів та державних зрадників

  • 11313
Олена Шуляк розповіла, як каратимуть диверсантів та державних зрадників

У час, коли в країні воєнний стан і чиниться збройна агресія, для України важливо посилити боротьбу з диверсантами, яких висадила РФ на території України.

Про це сказала голова партії «Слуга Народу» Олена Шуляк в ефірі телеканалу «Рада».

«Ми всі бачили, як з початку війни активізувались диверсійні групи. Ми пам’ятаємо як малювали мітки в різних населених пунктах, як встановлювали знаки, щоб бомбардувати дахи осель, як передавали інформацію про переміщення українських військ. Саме тому Верховна Рада ухвалила закон №7116, який стосується підвищення відповідальності для тих осіб, що здійснюють диверсійні діяння», – зазначила вона.

Так, закон є надзвичайно важливим у воєнний час і стосується людей, які підривають обороноздатність України, впливають на суверенітет і чинять шкоду цивільному населенню.

Олена Шуляк повідомила, що в документі передбачено три положення. По-перше, на людей, які чинили диверсію ніколи жодним чином не буде розповсюджуватись амністія. По-друге, люди, які будуть покарані за держзраду, для них підвищується кримінальна відповідальність. Якщо раніше це було 12-15 років, то зараз 15 років і довічне ув’язнення з конфіскацією майна. І таке ж підсилене покарання стосується диверсантів.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy