Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк розповіла як фіксуватимуть і компенсуватимуть зруйноване житло в окупації та на лінії фронту

  • 302
Олена Шуляк розповіла як фіксуватимуть і компенсуватимуть зруйноване житло в окупації та на лінії фронту

У законопроєкті №7198 про відшкодування зруйнованого чи пошкодженого житла, який уже почав розглядати парламент, передбачені особливості обстеження об’єктів, розташованих на окупованих територіях та на лінії фронту.

Про це повідомила голова Комітету ВРУ з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Олена Шуляк.

За її словами, нині українці активно подають заявки на отримання компенсації онлайн через застосунок «Дія», втім існує проблема з фіксацією знищеного житла на тимчасово окупованих територіях за загальними правилами.

«Якщо житло перебуває на територіях тимчасової окупації, блокуванні, чи безпосередньо на лінії фронту: тут справді неможливо провести обстеження таких об’єктів за загальними правилами. І ризикувати задля цього однозначно не треба. Адже у законопроєкті №7198 ми передбачили, що особливості обстеження об’єктів, розташованих на таких територіях, має встановити Уряд», – розповіла Олена Шуляк.

Вона зазначила, що фіксація може відбуватись, наприклад, за матеріалами аерофотозйомки, або в якийсь інший спосіб, що буде визначений на підзаконному рівні.

«Головне — ці об’єкти будуть обстеженні. Хвилюватися за це не варто. А після підтвердження руйнувань, за результатами обстеження, власники зможуть отримати компенсацію на загальних підставах», – резюмувала Олена Шуляк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy