Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк розповіла як держава планує працевлаштовувати близько 2 млн ветеранів

  • 420
Олена Шуляк розповіла як держава планує працевлаштовувати близько 2 млн ветеранів

Після перемоги над рф держава має забезпечити роботою принаймні 60% ветеранів, щоб допомогти їхній адаптації до мирного життя. Про це заявила голова політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

«Якщо ми говоримо про кількість ветеранів-підприємців в Україні, то до початку повномасштабного вторгнення їх було 1,5%. А загалом рівень працевлаштування не перевищував 30% – це 250 тис. осіб. Звичайно, цього недостатньо й після перемоги ми маємо кардинально змінити ситуацію», – наголосила Шуляк.

За її словами, за час повномасштабної війни кількість ветеранів збільшиться і за попередніми прогнозами їхня загальна кількість може сягнути 3 млн осіб. І рівень працевлаштування потрібно подвоїти.

«Мета працевлаштувати принаймні 60% ветеранів, приблизно 1,8 млн осіб. Це можна зробити за рахунок комплексної підтримки та стимулювання ветеранського бізнесу, програм навчання актуальним спеціальностям, а також залученням до подальшої служби у ЗСУ», – сказала очільниця «Слуги Народу».

Вона додала, що такий підхід забезпечить соціальну адаптацію ветеранів, а глобально допоможе досягнути бажаних економічних результатів після перемоги – ВВП на рівні $25 млрд – $14220 на людину.

Нагадаємо, раніше Олена Шуляк назвала основні пріоритети політики підтримки ветеранів. Серед них створення Центрів ветеранського розвитку, ветеранський спорт та бізнес, ветеранські фонди та забезпечення житлом.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy