Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк розповіла, чому важливо ухвалити закон про публічні консультації

  • 342
Олена Шуляк розповіла, чому важливо ухвалити закон про публічні консультації

В Україні президента, парламент, міністерства й інші органи влади та місцевого самоврядування можуть зобов’язати проводити публічні консультації щодо всіх проєктів нормативних актів і стратегічних документів.

Відповідний законопроєкт №4254 комітет Верховної Ради з питань організації держвлади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендував парламенту прийняти у другому читанні на своєму засіданні 7 лютого.

Як зауважила голова комітету, народна депутатка «Слуги Народу» Олена Шуляк, зокрема, консультації мають організовуватися на принципах участі, відкритості та прозорості, доступності, підзвітності, ефективності, пропорційності.

Також передбачається створення єдиного вебпорталу публічних консультацій, проведення електронних, адресних консультацій та публічних обговорень відповідно до міжнародних стандартів.

«Цей закон чітко визначатиме строки проведення публічних консультацій, перелік питань щодо яких консультації мають проводитися обов’язково, формати комунікації з громадянами. Залучення громадян до публічних консультацій — запорука реалізації їх прав, а також головна умова для ухвалення прозорих і якісних рішень», — наголосила Олена Шуляк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy