Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: російським та білоруським спортсменам не місце за кордоном

  • 252
Олена Шуляк: російським та білоруським спортсменам не місце за кордоном

Верховна Рада ухвалила звернення до лідерів і парламентів іноземних держав із закликом обмежити в’їзд на їх територію російських і білоруських спортсменів та делегацій. Іншим зверненням Парламент попросив весь демократичний світ підтримати українську фехтувальницю Ольгу Харлан та скасувати її дискваліфікацію.

Про це повідомила голова Комітету ВР з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, очільниця політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

«Окупанти продовжують просувати наратив про те, що «спорт проза політикою». Тим часом їхні спортсмени вступають до окупаційної армії та йдуть вбивати мирних українців. Нещодавно це зробив колишній футболіст збірної росії. Також не секрет, що російські спортсмени є співробітниками силових структур. Тому перебування російських та білоруських спортсменів на територіях інших держав загрожує їх стабільності та національній безпеці. Вони не повинні брати участь в міжнародних змаганнях, навіть під нейтральним прапором», – наголосила Олена Шуляк.

Наступного року в Парижі відбудуться Олімпійські ігри. У зв’язку з цим українські парламентарі закликали президента Франції Еммануеля Макрона та всіх відповідальних осіб не допустити на свою територію окупантів, які прикриваються спортом, і білорусів, які сповідують антилюдську пропаганду.

«Звернулися до лідерів і парламентів іноземних держав із проханням обмежувати в’їзд на свою територію російських та білоруських спортсменів та делегацій. На жаль, Міжнародний олімпійський комітет і деякі міжнародні спортивні федерації не спроможні впоратися з викликами часу, тому до розв’язання цього питання мають активно долучитися державні органи», – пояснила Олена Шуляк.

Народна депутатка додала, що також українські парламентарі закликали демократичний світ підтримати українську фехтувальницю Ольгу Харлан та скасувати її дискваліфікацію.

«Наша Ольга Харлан, не потиснувши руку своїй російські суперниці, показала всій міжнародній спільноті, що участь у спортивних заходах представників країни-терориста – аморальна і неприпустима. Оскільки більшість російських спортсменів підтримують злочини очільника своєї країни, ордер на арешт якого виданий Міжнародним судом в Гаазі. Тому дискваліфікація Ольги має бути скасована офіційно, а відповідальні особи, які ухвалили таке рішення, були притягнені до відповідальності», – наголосила Олена Шуляк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy