Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: Російська пропагандистська машина зазнала краху

  • 8061
Олена Шуляк: Російська пропагандистська машина зазнала краху

Розпочавши війну проти України, Росія зазнала краху своєї пропагандиської системи. Доки російські канали транслювали своєму народу інформацію про «спецоперацію», весь цивілізований світ бачив реальну фото- та відеофіксацію жорстокої війни проти українського народу. Поки російські пропагандисти запевняли через свої канали про відсутність втрат, тисячі фотографій та відеоматеріалів з України вказували на протилежне.

Тисячі вбитих, поранених та полонених російських військовослужбовців, велика кількість убитого мирного населення України окупантами – це справжня реальність. Світ із жахом спостерігає над цією агресією.

Російська пропагандистська машина розвалилася за 7 днів. На 5-й день вони були змушені заблокувати створений МВС України сайт «Шукай своїх» (200rf.com) з даними про полонених та вбитих в Україні військових із РФ. На 6-й – у РФ за «рішенням прокуратури» відключили від мовлення останні «умовно опозиційні» ЗМІ. Перед цим у РФ відключили новинний сайт Сибіру «Тайга.инфо», незалежний студентський журнал DOXA, інтернет-агентство новин «ТВ2» та інші. Зараз вони змушені блокувати доступ до абсолютно всіх сайтів з України. І навіть блокують youtube.com.

Що це означає? Кремль визнав повну поразку в інформпросторі. Відео – це дуже об’єктивна інформація, яка дає змогу кожному побачити на власні очі реальний стан справ. На сьогодні відео війни Росії проти України шириться всім світом. Агресор зазнав повного розгрому та капітулював.

Тепер Путін перейшов до відверто репресивних методів. Це цілком очікуваний крок. Бо президент, який зневажає інші нації, не поважає і свою. У Держдуму РФ внесли поправки про покарання до 15 років в’язниці за поширення нібито «фейків» про дії російських збройних сил. Подібний репресивний підхід говорить про одне – переконати нікого вони вже не можуть, тому залишається лише залякувати.

Перехід до блокування інформації, а також таких радикальних методів проти своїх же громадян, свідчить про те, що російська пропагандистська машина вже не може виконувати свою головну функцію – підміняти реальність для мільйонів росіян.

Інформаційну війну Росія програла. Питання програшу Росії на війні, яку ж вона сама розпочала – лише питання часу.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy