Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: Російська пропагандистська машина відчуває крах

  • 6942
Олена Шуляк: Російська пропагандистська машина відчуває крах

Інформаційна війна, яку веде Росія проти України, починає провалюватися. Кремлю стає дедалі важче пояснювати населенню, що відбувається на території України, блокуються умовно опозиційні ЗМІ, обмежується доступ до низки ресурсів, де росіяни могли б дізнатися правду про війну в Україні.

Про це в ефірі ICTV заявила голова партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

За її словами, на 5-й день війни в Росії був заборонений і відключений український сайт «Шукай своїх», де транслювалася інформація про полонених і загиблих військовослужбовців РФ. На шостий день – заблоковані та заборонені умовно опозиційні ЗМІ, українські сайти, обмежувався YouTube, інформація в соцмережах.

«Це все ознаки того, що російська пропагандистська машина вже відчуває певний крах, тому що відключаються всі ресурси і Росії стає дедалі важче пояснювати своєму населенню, що відбувається на території України. Загалом росіяни матимуть дуже обмежений доступ до інтернету та інформації. На території РФ люди думатимуть, що відбувається спецоперація, у той же час весь світ бачитиме, що насправді Росія веде жорстоку війну проти України», – наголосила Олена Шуляк.

Олена Шуляк також додала, що 3 березня Верховна Рада ухвалила закон, який забороняє в Україні виготовлення, поширення, розповсюдження будь-якої інформаційної продукції, яка пропагує діяльність держави-агресора.

Забороняється заперечення військових дій в Україні з 2014 року, тимчасової окупації частини територій України Росією. Також заборонено називати збройний військовий конфлікт громадянською війною, прославляти осіб, які працюють в маріонеткових «ЛНР-ДНР».

«Заборонено діяльність політичних партій і громадських об’єднань, якщо судом встановлено, що їхня діяльність підриває незалежність України, містить призиви до зміни конституційного ладу, порушення суверенітету, розпалювання ворожнечі, пропаганди війни. За такі дії також вносяться зміни до кримінального кодексу, передбачається посилення кримінальної відповідальності», – пояснила очільниця «Слуги Народу».

Вона додала, що за розповсюдження такої продукції передбачено покарання у вигляді позбавлення волі до 3 років. За інші діяння передбачені більш жорсткі покарання на термін понад 5 років.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy