Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: Робоча група з питань дерегуляції стане майданчиком для вирішення проблем бізнесу

  • 410
Олена Шуляк: Робоча група з питань дерегуляції стане майданчиком для вирішення проблем бізнесу

Очільниця партії «Слуга Народу» увійшла до міжвідомчої робочої групи з питань дерегуляції господарської діяльності. За її словами, робоча група має стати майданчиком, де оперативно вирішуватимуться проблеми бізнесу. А участь у ній парламентарів дозволить без зволікань вносити необхідні зміни до законів, аби полегшити роботу підприємців в Україні. Зокрема – щодо критичного імпорту.

Про це Олена Шуляк сказала під час засідання міжвідомчої робочої групи з питань дерегуляції господарської діяльності 15 червня.

«Символічно, що саме сьогодні відбувається ця нарада з питань дерегуляції, тому що рівно 3 місяці тому Президент Володимир Зеленський у щоденному зверненні сказав про те, що необхідно максимально спростити всі процедури для ведення бізнесу, зменшити кількість необхідних дозволів і надати можливість бізнесу працювати вільно, щоб українські території максимально оживали», – наголосила вона.

Олена Шуляк додала, що тоді глава держави анонсував зменшення кількості необхідних ліцензій для бізнесу з обов’язкових 600 до 20.

Парламентарі, котрі долучатимуться до роботи міжвідомчої робочої групи, зможуть зробити її ефективнішою шляхом внесення необхідних змін до законів, потрібних для полегшення роботи бізнесу. Зокрема працюватимуть над питанням критичного імпорту.

«Я щодня отримую десятки звернень від представників українського бізнесу з болючими питанням. Хотілося б, щоб міжвідомча робоча група стала майданчиком, де такі питання можуть оперативно вирішуватися. І щоб курс, задекларований главою держави, нарешті почав втілюватися в реальність», – наголосила політик.

Під час засідання робочої групи учасники обговорили проєкт Плану заходів з підтримки бізнесу і дерегуляції господарської діяльності упродовж дії в Україні режиму воєнного стану. Подати пропозиції до Плану можна буде до 25.06 на сайті Державної регуляторної служби. Після остаточного узгодження пакет документів направлять до Кабінету Міністрів України.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy