Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк привітала українців із Днем Конституції України

  • 55
Олена Шуляк привітала українців із Днем Конституції України

Очільниця партії «Слуга Народу» Олена Шуляк звернулася до українців з привітанням з нагоди Дня Конституції й нагадала, що найбільша цінність – це права людини, а наша сила – у єдності.

«Конституція – це основа нашої незалежності, втілення багатовікових прагнень українського народу до свободи, справедливості та гідного життя на рідній землі. І для кожного ці прагнення свої», – наголосила очільниця «Слуги Народу».

Вона зазначила, що воїни відстоюють суверенітет України, показуючи всьому світу взірець мужності. А дипломати захищають наші демократичні прагнення: Саміт миру став найпотужнішим заходом за часи залежної України, і наша країна починає вступ до Європейського Союзу.

Шуляк зауважила, що повага до Конституції – це не лише про дотримання закону. Передусім це усвідомлення прав і свобод та повага до них.

«Кожна людина носій суверенітету і єдине джерело влади. Це закріплено нашою Конституцією. А права людини – найбільша цінність, і ми мусимо оберігати їх разом, бо наша сила – в єдності», – наголосила очільниця партії.

Вона нагадала, що волонтери, лікарі, рятувальники кожного дня доводять, що Україна – це держава про людей і заради людей.

«Саме таку єдину і потужну Україну бачать своєю метою Президент України Володимир Зеленський. Партія «Слуга народу» разом з Главою держави докладає всіх зусиль для втілення цієї мети в життя. Шануємо один одного, поважаємо закони, будуємо власну державу. Слава Україні!», – підсумувала Шуляк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy