Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк привітала призначення Олега Синєгубова головою Харківської ОДА

  • 10304
Олена Шуляк привітала призначення Олега Синєгубова головою Харківської ОДА

Призначення Олега Синєгубова, який є членом Політичної ради «Слуги Народу», головою Харківської ОДА посилить партійну присутність на Харківщині та сприятиме ефективному втіленню в життя програми Президента та «Слуги Народу» на локальному рівні.

Про це заявила голова партії «Слуга Народу» Олена Шуляк під час робочої поїздки на Харківщину.

«Нині на Харківщині нашу політсилу представляють 425 депутатів різних рівнів та 19 голів громад, до кінця року в кожному районі працюватиме районний офіс партії. Тепер рада вітати в нашій місцевій команді нового очільника Харківської ОДА Олега Синєгубова. Впевнена, що його досвід, отриманий на посаді очільника Полтавської ОДА, допоможе в реалізації важливих для розвитку Харківської області проєктів», – наголосила Олена Шуляк.

Очільниця партії побажала Олегу Синєгубову успіхів на новій посаді та висловила впевненість, що професійній команді «Слуги Народу» вдасться досягти якісних змін у Харківській області.

Нагадаємо, протягом останніх двох років Олег Синєгубов очолював Полтавську облдержадміністрацію. Як зазначив Президент Володимир Зеленський, за цей час Синєгубову вдалося налагодити ефективну роботу в облдержадміністрації та досягти чималих результатів у регіоні. Зокрема закінчити й запустити об’єкти-довгобуди, успішно пройти всі хвилі пандемії коронавірусу та забезпечити один із найкращих показників вакцинації в країні. До того ж за цей час було започатковано низку нових проєктів та ухвалено стратегію розвитку краю.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy