Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк про заборону штрафів за несплату комуналки: Держава підтримує своїх громадян

  • 6637
Олена Шуляк про заборону штрафів за несплату комуналки: Держава підтримує своїх громадян

Рішення про заборону нарахування та стягнення штрафів за несвоєчасну чи неповну оплату за житлово-комунальні послуги вкотре свідчить про те, що держава, навіть у найскладніші часи, підтримуватиме своїх громадян. 

Про це заявила голова партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

«Якою б складною не була ситуація в країні, влада не лишає своїх громадян і завжди їх підтримуватиме. Ми реагуємо на нові виклики оперативно й робимо все в інтересах людей. Вони не повинні зазнавати додаткових витрат у час, коли в регіонах подекуди не вистачає продуктів, а країна-агресор Росія зриває “зелені коридори” для мирного населення», – зазначила вона.


Олена Шуляк звернула увагу на те, що сьогодні під обстрілами продовжують роботу комунальні працівники, людей забезпечують світлом і теплом.

«Кожен, хто виконує свою роботу – герой. З такими людьми ми обов’язково переможемо і відновимо всю інфраструктуру. Велике будівництво буде ще більшим, як і гордість за нашу непереможну Україну», – наголосила лідер партії.

Олена Шуляк зауважила, що надання комунальних послуг у разі несплати або оплати не в повному обсязі припинено не буде. Водночас сплата за ЖКП стане для держави суттєвою допомогою та підтримкою комунальних служб у складний період війни.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy