Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк про трансформацію «Слуги Народу»: зміни в Політраді, дисциплінарна комісія та сильна комунікація

  • 6244
Олена Шуляк про трансформацію «Слуги Народу»: зміни в Політраді, дисциплінарна комісія та сильна комунікація

Очільниця політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк має намір трансформувати політичну силу. Про основні принципи змін вона розповіла в інтерв’ю виданню LB.ua.

«Перший принцип – партія повинна стати майданчиком для обговорень на всіх рівнях. У нас не вистачає дискусій з урядовцями, парламентом, експертним середовищем для того, щоб напрацьовувати якісні рішення», – сказала Шуляк.

За її словами, сьогодні такого майданчика немає, і саме «Слуга Народу» може стати «точкою збирання», де активно обговорюватимуться рішення, які далі стануть законодавчими ініціативами.

«Друге – у нас слабка комунікація зі своїми виборцями на різних рівнях, щоб доносити те, що ми робимо», – констатувала очільниця партії.

Вона має намір посилити зворотний зв’язок, щоб отримати з кожного регіону інформацію, як люди сприймають діяльність «Слуги Народу».

«Третій принцип. У партії є два крила – «Зе!Жінки» і «Зе!Молодіжка». Це величезна кількість активних, молодих, амбітних людей з певними баченнями, з різними можливостями долучатися, і вони хочуть працювати активно на різних етапах», – заявила Шуляк.

Очільниця «Слуги Народу» вважає, що представники цих двох партійних підрозділів цілком здатні стати кадровим резервом партії.

Також серед змін, які Олена Шуляк хоче реалізувати найближчим часом, створення Президії Політичної ради. Це має бути оперативний та ефективний орган, що швидко реагуватиме на політичну ситуацію.

«Чи це справді буде так, я ще не можу сказати на 100%. Потрібно провести консультації з членами Політради, членами Нацради громад, щоб напрацювати нове бачення. Уже є досвід, ми можемо виконати роботу над помилками для того, щоб керівні органи партії були ефективними», – запевнила Шуляк.

Також вона анонсувала створення у партії дисциплінарної комісії, хоча назву ще обговорюють. Лідерка «Слуги Народу» пропонуватиме зробити цю комісію вищим органом партії, що аналізував би та виносив рекомендації за наслідками скандалів з депутатами.

«Будьмо чесними, скандали є. Ми інколи на них дуже пізно реагуємо, інколи не реагуємо взагалі. Хто повинен формувати то реакцію? Яким чином? За якими принципами? Це ніде не прописано. Тому створення цієї дисциплінарної комісії на часі» – заявила Шуляк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy