Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк про роботу з переселенцями за кордоном: Створюємо гідні умови для кожного українця

  • 768
Олена Шуляк про роботу з переселенцями за кордоном: Створюємо гідні умови для кожного українця

Держава піклується не лише про своїх громадян в Україні, але й за її межами. Саме тому партія “Слуга народу” ініціює системну роботу з переселенцями, які вимушені були виїхати за кордон, у межах якої допомагатиме нашим громадянам вирішити їхні проблеми на місцях та забезпечити гідні умови для життя в інших країнах.

Про це заявила голова партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

«Попри всі складнощі, пов’язані з війною, наші громадяни повинні мати гідні умови життя: можливість працевлаштуватися, якісну медицину та освіту, харчування. Забезпечити для них нормальне та комфортне життя в іншій країні – наше завдання. А після завершення війни буде інше – створити такі ж умови для безпечного життя в Україні, аби продовжити її розбудову», – зазначила вона.

Саме тому, розповіла Олена Шуляк, представники делегацій обговорюватимуть всі питання і проблеми, з якими стикнулись українці і за допомогою місцевої влади та держави якомога швидше вирішитимуть їх.

«Своїх не те, що не лишаємо, але й всіляко підтримуємо. І це дійсно так, а не як в інших всім відомих країнах-агресорах», – наголосила голова партії.

За словами представниці «Слуги Народу», днями всі делегації народних депутатів із парламентських груп дружби з іноземними державами відвідають всі ті країни, куди змушені були виїхати українці. Це і Польща, Німеччина, Чехія, Словаччина, Молдова, Румунія, Італія, Іспанія, Австрія і не тільки.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy