Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк про результати Recovery Conference: Світ долучається до відновлення України

  • 395
Олена Шуляк про результати Recovery Conference: Світ долучається до відновлення України

Провідні держави світу та міжнародні організації готові допомагати та долучатись до реалізації масштабного плану відновлення України після війни.

Про це розповіла голова партії «Слуга Народу» Олена Шуляк, коментуючи результати конференції з питань відновлення України в Лугано (Швейцарія).

«Сильна європейська країна – магніт для іноземних інвестицій. На конференції в Лугано ми відчули підтримку наших партнерів і готовність допомагати. Саме тому ми презентували конкретний план дій, який передбачає три основні цілі: забезпечення стійкості вітчизняної економіки під час війни, підготовка до швидкого відновлення, а також довгострокова модернізація та зростання нашої держави», – наголосила вона.

Так, швидше відновлення вже реалізується. На деокупованих територіях активно тривають роботи з реконструкції та побудови критично важливих об’єктів: водо- та газопостачання, відновлення транспортної інфраструктури тощо.

«Ініціативи з відновлення необхідно впроваджувати якнайшвидше. Це надасть економіці стійкості і гнучкості та допоможе функціонувати в умовах загроз безпеці, забезпечить основу для перемоги у війні. Проєкти з відновлення стосуватимуться різних сфер: від медицини та освіти до ВПК», – зазначила народний депутат.

На рівні регіонів відновлення відбуватиметься із залученням країн-партнерів, які братимуть на себе відповідальність за окремі регіони.

Наприклад, Великобританія відновлюватиме Київську область: «Йдеться не лише про надання кредитів, грантів чи інвестицій, але і про розвиток бізнесу, обмін досвідом та кращими європейськими практиками».

Також відбуватиметься відновлення різних галузей: чи то освіта, чи то будівництво нових будинків. Взагалі План містить понад 850 проектів в галузях інфраструктури, безпеки, інвестицій у клімат та цифрову економіку, а також у диверсифікацію енергетичних ресурсів. Наразі працюють 24 робочі групи. Окрім того, визначені 15 національних програм, серед яких такі як покращення бізнес-середовища, інтеграція в ЄС, зміцнення оборони і безпеки, модернізація медицини, розвиток культури і спорту тощо.

«Вартість відновлення оцінюють у 750 млрд дол. протягом 10 років. Водночас ми очікуємо досить серйозних змін: зростання ВВП щороку на понад 7%, Топ-25 по Economic complexity index, Топ-25 World Bank Human Capital index, 65% зменшення CO2 порівняно з 1991 р. Усе ми можемо досягти тільки разом, працюючи заради спільної мети – демократичного та цивілізованого розвитку України, так і всієї Європи», – зауважила голова партії.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy