Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк про Послання Президента: Триває справжнє перевтілення України

  • 12145
Олена Шуляк про Послання Президента: Триває справжнє перевтілення України

За останні два роки в Україні будують більше, ніж за всі роки незалежності. Завдяки Президенту та його команді наразі відбувається справжнє перевтілення держави.

Про це заявила очільниця партії «Слуга Народу» Олена Шуляк, коментуючи Послання Володимира Зеленського.

«Лейтмотивом виступу Президента було те, що Україна нині робить багато чого вперше. Серед усього іншого – розбудова інфраструктури. Загалом за останні два роки в нашій країні будують настільки багато, як ніколи раніше за всі роки незалежності. Із впевненістю можна сказати, що це справжнє перевтілення України на країну, в якій хочеться жити, працювати та мандрувати», – звернула вона увагу.

Як розповіла лідерка партії, починалось все з доріг та соціальної інфраструктури, з часом програма розширювалась, і тепер масштабне оновлення охоплює мережу регіональних аеропортів, портову та річкову інфраструктури, залізницю, туристичну та житлову сфери, об’єкти культури та спорту.

Наразі вже маємо 13 тисяч кілометрів нових доріг, побудовано та оновлено 560 мостів та мостових переходів, серед яких – легендарний міст у Запоріжжі, довгобуд довжиною у 15 років. А також понад 150 дитячих садків, понад 200 шкіл, 600 активних парків, 900 спортивних майданчиків, 193 стадіони та 25 басейнів.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy