Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк про бюджет перемоги: Найбільші витрати – на оборону та соціальну сферу

  • 405
Олена Шуляк про бюджет перемоги: Найбільші витрати – на оборону та соціальну сферу

Державний бюджет на наступний рік – це буде бюджет перемоги, де найбільша частина витрат пов’язана з обороною України (17,5% ВВП) та соціальним напрямом.

Про це розповіла голова партії «Слуга Народу» Олена Шуляк виданню «Телеграф».

«Найбільша частина витрат пов’язана з обороною України, 17,5% ВВП. Це більше, ніж 1 трлн грн. До речі, в НАТО до цього часу продовжуються дискусії стосовно того, який відсоток від ВВП повинні складати витрати на оборону. Лише 9 країн-учасниць НАТО на сьогодні мають бюджет на оборону в районі 2%», – зауважила вона.

За її словами, витрати на оборону держава фінансує з власних коштів. Це ті гроші, які надходять до бюджету, наприклад, від тих же податків.

«Друга за розміром частина фінансування витрат в бюджеті — це соціальний напрям. Понад 230 млрд — пенсії. Залишаються витрати на освіту і медицину — понад 150 млрд грн. На 11 млрд грн скорочені видатки на утримання чиновників і державного апарату», – сказала голова партії.

Також до бюджету до другого читання враховані правки щодо фінансування ДФРР, 2 млрд грн отримає міністерство розвитку громад та територій. Є декілька правок, які стосуються будівництва доріг. Як зауважила Олена Шуляк, це невеликі гроші, їх не можна порівнювати з минулим роком, але ми бачимо, як потрібно відбудовувати дороги в Харківській області.

«Якби не збудовані минулого року дороги, то так швидко не могли б працювати наші військові, не могли б довозити наших поранених. Приїжджаючи до Краматорська, Ізюму ми чуємо слова подяки від медиків, наприклад, які з передової возять наших воїнів», – додала представниця «Слуги Народу».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy