Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк про 1000 грн вакцинованим: Це програма вдячності тим, хто допоміг медсистемі

  • 10311
Олена Шуляк про 1000 грн вакцинованим: Це програма вдячності тим, хто допоміг медсистемі

Держава виділить 8 млрд грн на підтримку населення під час карантину. Верховна Рада ухвалила відповідний законопроєкт № 6297 у другому читанні.

Як зазначила голова партії «Слуга Народу» Олена Шуляк, це фактично програма вдячності нашим громадянам, які зробили щеплення і тим самим допомогли медичній системі дихати вільніше.

«З ініціативи Президента Україна вперше за всі роки незалежності реалізовує таку організовану грошову допомогу українцям під час кризи. Будемо чесними: це могла би робити будь-яка влада у часи попередніх криз, гроші для цього були. Але здійснюється вона лише зараз. А щоб програма з виплати тисячі гривень реалізовувалася якісно, працюватимуть 100 офлайнових центрів підтримки, де громадянам надаватимуть всю допомогу», – розповіла вона.

У документі передбачено надання допомоги вакцинованим українцям на період карантину, спричиненому епідемією коронавірусу. Ухвалення законопроєкту дозволить з одного боку підтримати бізнес, який постраждав від обмежень, а з іншого – стимулювати людей до вакцинації.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy