Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: Пріоритетом парламенту залишається євроінтеграція та посилення обороноздатності

  • 197
Олена Шуляк: Пріоритетом парламенту залишається євроінтеграція та посилення обороноздатності

Головним підсумком роботи українського парламенту у 2023 році стало ухвалення законопроєктів для початку переговорів про членство України у ЄС.

Про це заявила голова Комітету ВР з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, очільниця партії «Слуга Народу» Олена Шуляк в ефірі телемарафону Єдиних новин.

«Одне з основних досягнень парламенту у 2023 році – це ухвалення євроінтеграційних законопроєктів, завдяки чому Україна отримала довгоочікуваний старт початку переговорів про членство в ЄС», – зазначила Шуляк.

Вона додала, що цьогоріч парламент успішно виконав вимоги ЄС та Європейської комісії, а євроінтеграція залишається в пріоритеті Верховної Ради. Для цього парламент планує розглянути низку законопроєктів, зокрема йдеться про продовження реформ у правоохоронній сфері та антикорупційних реформ.

«Наступного року в пріоритеті парламенту також залишається ухвалення законопроєктів для посилення обороноздатності держави, соціальна сфера. Якщо казати про плани нашого комітету, то це реформа децентралізації, яка продовжується попри повномасштабне вторгнення», – зазначила очільниця «Слуги Народу».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy