Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: працюємо над розширенням міжмуніципальної співпраці між регіонами і громадами Литви та України

  • 188
Олена Шуляк: працюємо над розширенням міжмуніципальної співпраці між регіонами і громадами Литви та України

Досвід Литви стане у нагоді на шляху до післявоєнної відбудови України та вступу до ЄС, тож нам є чого повчитися у європейських партнерів. Таку думку висловила голова партії «Слуга народу» Олена Шуляк за підсумками спільного засідання очолюваного нею Комітету ВР з питань державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування з литовськими колегами.

«Сьогодні наш комітет провів спільне засідання разом з комітетом Сейму Литви з питань державного управління та місцевого самоврядування. Наша ціль – розширення міжмуніципальної співпраці між регіонами і громадами Литви та України, співпраця між комітетами, щоб перейняти кращий досвід, який стане у нагоді на шляху до післявоєнної відбудови України та вступу до ЄС», – наголосила Олена Шуляк.

Вона зазначила, що Литва входить до числа 40 найкращих країн світу за якістю життя, і за останнє десятиліття оцінка економічної свободи Литви зросла на 20 пунктів.

«За даними експертів – це, зокрема, стало можливим після вступу їхньої країни до ЄС. Шлях Литви до Євросоюзу був далеко непростим, до того ж за свою історію вони також неодноразово страждали від російського терору. Та все ж їм усе вдалося. В України та Литви багато спільного і нам точно є чого повчитися у своїх європейських партнерів. Вже скоро наші комітети підпишуть меморандум про співпрацю і, впевнена, спільно нам вдасться наблизити Україну до реалізації головних задумів: перемога, відновлення країни та членство у ЄС», – констатувала Олена Шуляк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy