Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: Попри війну, влада працює над відновленням країни

  • 284
Олена Шуляк: Попри війну, влада працює над відновленням країни

Хоча війна ще триває, влада вже працює над відновленням наших міст. На Житомирщині закладено капсулу будівництва нового дитячого садочка, який профінансує Естонія. Парламент незабаром ухвалить закон про компенсацію втраченого майна, вже прийняті закони про термомодернізацію будівель і захист інвесторів у новобудови.

Про ці та інші компоненти великої відбудови в авторській колонці для LB.ua розповіла голова партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

«Овруцький дитсадок – лише один з 15-и об’єктів загальної інфраструктури, які влада Житомирщини подала на розгляд Уряду Естонії. Інші країни також заявили про готовність долучитися до відновлення конкретних регіонів України: Фінляндія – Чернігівщини, Польща – Харківщини, Велика Британія – Київщини і так далі. Португалія може допомогти Україні у відновленні шкіл та дитсадків. А Норвегія готова – у відновленні енергетичної інфраструктури», – розповіла вона про міжнародну підтримку відбудови України.

Парламент вже ухвалив закон, який допоможе закласти фундамент нової України – він зобов’язує громади розробляти комплексні плани відновлення. Вони включатимуть в себе фіксацію руйнувань та ухвалення рішень, які об’єкти потрібно зносити, а які – ремонтувати.

Також ухвалено закон про захист інвесторів житла від недобросовісних забудовників (№ 5091). Відповідно до нього, забудовник не зможе продавати квартири на первинному ринку, не маючи дозвільних документів та всіх умов для добудови об’єкта.

Олена Шуляк зазначила, що депутати готують до другого читання законопроєкт №7198, відповідно до якого держава має відшкодувати громадянам усю втрачену житлову площу.

«Якщо дім зруйновано повністю, компенсація видаватиметься «квадратними метрами». При цьому людина зможе сама обирати, в якому регіоні України вона хоче отримати таку компенсацію. А ще зможе обрати житло в об’єкті, який будується, або ж в уже зведеному будинку», – пояснила Олена Шуляк.

Крім того, ухвалено закони про комплексну термомодернізацію будівель, про містобудівну діяльність в умовах воєнного стану, а також про нову систему цивільного захисту.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy