Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: Понад 450 громад уже виділили на тероборону додаткові 387 млн грн

  • 5864
Олена Шуляк: Понад 450 громад уже виділили на тероборону додаткові 387 млн грн

Наразі по всій Україні понад 450 громад виділили понад 387 млн грн додаткових коштів на тероборону. Про це повідомила очільниця партії «Слуга Народу» Олена Шуляк під час виступу з парламентської трибуни.

«Ці кошти дозволять вирішити питання, пов’язані з матеріально-технічною базою тероборони, з належним обладнанням приміщень і створенням необхідних умов для розгортання підрозділів у всіх регіонах. Я вважаю, що депутати місцевих рад показали депутатам Верховної Ради хороший приклад співпраці», – заявила Олена Шуляк.

Вона нагадала, що проведення позачергових сесій для виділення коштів на швидшу розбудову тероборони ініціювала по всій Україні партія «Слуга Народу».

«Нашому війську потрібна надійна підтримка в тилу у вигляді територіальної оборони. І незважаючи на те, що ще не минуло навіть двох місяців із моменту їх створення, підрозділи територіальної оборони розгорнуті у всіх регіонах, укомплектовані особовим складом на понад 70 % і проводять активні навчання та підготовку», – зазначила вона.

Очільниця партії «Слуга Народу» подякувала кожному громадянину, хто приєднався до тероборони у своєму місті. За її словами, така кількість людей по всій Україні змушує противника сумніватися в доцільності вторгнення.

«Маючи таку силу, Україна більше не буде легкою здобиччю для агресора», – сказала вона.

Олена Шуляк звернула увагу, що найближчим часом спільно з усіма парламентськими фракціями будуть внесені зміни до бюджету, якими на оборону нашої країни виділено додатково понад 36 млрд грн.

Так, 20 млрд грн піде на зарплати військовим, більше 6 млрд грн – на закупівлю озброєння, 4 млрд грн – на індивідуальні засоби захисту, а 1,2 млрд – на потреби тероборони.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy