Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: Політичні партії мають об’єднуватися заради перемоги та відновлення країни

  • 366
Олена Шуляк: Політичні партії мають об’єднуватися заради перемоги та відновлення країни

Повоєнне відновлення має відбуватись одночасно із процесами євроінтеграції, побудови в Україні вільної ринкової економіки та міцних демократичних інституцій, створення сприятливого інвестиційного клімату та забезпечення верховенства права.

Про це заявила голова партії «Слуга Народу» Олена Шуляк, коментуючи ухвалення відповідної резолюції Національної ради громад політичної партії «Слуга Народу» за підсумками шести місяців повномасштабної війни рф проти України.

Вона наголосила на необхідності всім політичним партіям забезпечити безумовний «зелений коридор» для законопроєктів євроінтеграційного напрямку. А всім європейським структурам всіляко сприяти тісному і плідному діалогу з Україною з питань євроінтеграційних процесів.

У резолюції відзначається важливість єдності українських політичних сил, яка була започаткована Президентом України перед повномасштабним вторгненням і підтримана всіма політичними партіями, представленими у Верховній Раді.

«В умовах повномасштабної війни першочергове завдання політичних партій України в цілому і нашої Партії зокрема полягає в організації та координації процесів допомоги фронту і тилу, переселенцям і людям з постраждалих регіонів, наданні інформаційної та психологічної допомоги мешканцям окупованих територій, боротьбі із ворожими наративами в інформаційному просторі. Партії мають відсунути убік ідеологічні розбіжності і політичні протистояння та зосередитись на повсякденних завданнях і викликах, які ставить перед нами поточна ситуація», – зауважила Олена Шуляк.

Як зазначається у резолюції, післявоєнне відновлення повинно синхронізуватися із процесами євроінтеграції, побудови в Україні вільної ринкової економіки та міцних демократичних інституцій, створення сприятливого інвестиційного клімату та забезпечення верховенства права, відбуватися у тісній взаємодії з міжнародними партнерами та громадянським суспільством України.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy