Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк пояснила, як швидко отримати компенсацію за пошкоджене або знищене житло

  • 323
Олена Шуляк пояснила, як швидко отримати компенсацію за пошкоджене або знищене житло

Отримати компенсацію за програмою єВідновлення можна лише у тому випадку, коли правовстановлюючі документи на житло внесені до Державного реєстру речових прав. Про це нагадала голова Комітету ВР з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, очільниця політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

«Програма єВідновдення працює, коли вся інформація про житло внесена до реєстру. Зробити це можна там, де людині зручніше – через ЦНАП, державного реєстратора або нотаріуса», – наголосила Шуляк.

Вона додала, що наразі вже близько 2 тис. нотаріусів долучені до програми єВідновдення.

«У них є доступ до реєстрів і вони працюють по всій Україні. На порталі Дія можна подивитися, де знаходиться найближчий нотаріус, який внесе правовстановлюючі документи до реєстру», – зауважила очільниця профільного парламентського комітету.

За її словами, програма компенсацій ефективно працює, кошти на виплати є. Крім того, з виплатами допомагають міжнародні структури.

«До програми єВідновлення долучилися наші міжнародні партнери. Майже 200 млн доларів надає Світовий банк на виплати за пошкоджене житло. Також Банк розвитку Ради Європи надає 100 млн євро на виплати за зруйноване житло. Це гарний показник і шанс долучати до програми інших міжнародних партнерів», – підсумувала Шуляк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy