Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк пояснила, чому окупація Херсона — точно тимчасова

  • 1056
Олена Шуляк пояснила, чому окупація Херсона — точно тимчасова

Україна вже крок за кроком звільняє окуповані ворогом території. Тому замість терміну «тимчасово окуповані» щодо них коректніше вживати термін «ненадовго окуповані», вважає очільниця партії «Слуга Народу» Олена Шуляк. В авторській колонці для УП вона назвала 10 причин, чому ці території вже скоро повернуться під контроль України.

По-перше, цього не хоче сам путін. Жодні лінії розмежування не влаштують нинішнє російське керівництво.

«Їхня мета – вся Україна. Тому “просто віддати Херсон” не вийде. Єдиний прийнятний вихід – захищати свої землі і своїх людей», – наголосила Олена Шуляк.

По-друге, цього не хочуть самі мешканці. На Херсонщині регулярно збираються мітинги за Україну, незважаючи на реальний ризик для здоров’я і навіть життя.

Ще одним аргуемнтом є професійно озброєна українська армія, котра разюче відрізняється від армії зразка 2014 року. Самі українці також неймовірно вмотивовані – ті, хто не служать в армії, активно їй допомагають.

Крім того, Захід вже не просто висловлює «глибоке занепокоєння», як у 2014 році, а й надає Україні потужну військову та дипломатичну підтримку.

«Іноземні партнери вже дали зрозуміти путіну: припинення бойових дій без звільнення українських територій означатиме подовження санкцій», – каже очільниця «Слуги Народу».

Серед інших причин Олена Шуляк назвала також цифрову трансформацію України, законодавчу заборону проросійських партій.

У Київській, Сумській, Чернігівській областях, які були частково окуповані ще в перші дні війни, тепер відновлюється мирне життя, будується критична інфраструктура. Вони звільнені не через “добру волю Путіна”, а завдяки героїчному спротиву ЗСУ.

«Херсон буде звільнено. Ми приїдемо сюди по дорогах “Великого будівництва”, сховаємося від сонця під платанами, почуємо пронизливий заклик “ма-аршруточка Скадовськ!”, вип’ємо пива “Дрофа” з крафтовим Мар’янівським сиром, дізнаємося місцеві новини з газети “Гривня”, пропливемо на човні по єрікам в дельті Дніпра та влаштуємо фестиваль чорного гумору в Чорнобаївці», – підсумувала Олена Шуляк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy