Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: Після війни в Україні розпочнеться комплексна реконструкція застарілого житла

  • 642
Олена Шуляк: Після війни в Україні розпочнеться комплексна реконструкція застарілого житла

Після перемоги в Україні розпочнеться комплексна реконструкція кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду.

Відповідний законопроєкт № 6458 Верховна Рада України ухвалила у першому читанні. Він встановлює порядок здійснення реконструкції застарілого житлового фонду, розповіла голова партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

За її словами, реконструкція проводитиметься двома способами: з обов’язковим відселенням власників або без відселення. Також передбачається відселення з багатоквартирного будинку, визнаного непридатним до проживання.

Власнику житла під час реалізації проектів виконання програм комплексної реконструкції кварталів (мікрорайонів) або надається рівноціне житло або грошова компенсація.

«Знесення багатоквартиних будинків, що експлуатуються, із подальшим будівництвом нових допускається виключно у разі, якщо застосувати інші способи реконструкції неможливо. Із інвестором (забудовником) та органом місцевого самоврядування укладається договір про комсплексну реконструкцію», – додала Олена Шуляк.
 
Найбільше повноважень матимуть сільські, селищні та міські ради та їхні виконавчі органи.

Очільниця партії також зауважила, що законопроєкт був розроблений торік. Через початок повномасштабної війни під час підготовки до другого читання у документі змінять акценти, пов’язані з відбудовою житла, зруйнованого або пошкодженого внаслідок бойових дій.
 
«Після перемоги в Україні розпочнеться процес відбудови та відновлення громад. Ми подбали про комплексну реконструкцію застарілого житлового фонду, який наразі через вичерпаний експлуатаційний ресурс є проблемним і некомфортним для життя», – наголосила Олена Шуляк.
 
Також вона розповіла, що реконструкції підлягатимуть не тільки багатоквартирні будинки, а й об’єкти соціально-транспортної інфраструктури, розташовані в межах кварталу, що підлягає реконструкції.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy