Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: Підтримка G7 України - це єдиний засіб порятунку світу від агресії

  • 420
Олена Шуляк: Підтримка G7 України - це єдиний засіб порятунку світу від агресії

«Велика сімка» продовжить воєнну, фінансову, дипломатичну підтримку України доти, доки це буде потрібно. Це єдиний на сьогодні засіб порятунку світу від агресії, свавілля і хаосу.

Про це заявила голова партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

Вона нагадала, що були часи, коли росію запросили до «Великої сімки», коли виключили з клубу найпотужніших країн світу – за окупацію Криму і Донбасу, були й часи, коли йшли кулуарні розмови про можливість повернення росії до G7.

«Сьогодні про це не йде навіть мова: лідери «Великої сімки» обговорюють, як краще стримати агресію росії і покарати за те, що вона вже вчинила. А вся участь її у клубі найпотужніших країн зводиться до того, щоб напередодні саміту обстріляти ракетами житлові будинки та цивільну інфраструктуру в Україні. росія втратила можливість бути разом із цивілізованим світом, навіть – бути поряд з ним», – наголосила Олена Шуляк.

Народна депутатка «Слуги Народу» зауважила, що в якомусь сенсі саміт G7, який відбувається у Мюнхені став точкою неповернення.

«У відносинах Заходу як з росією, так і з Україною. Небезпечні ідеї умиротворення агресора, пропозиції припинити вогонь та укласти мир в обмін на території – нарешті збанкрутіли. Якщо не назавжди, то принаймні на якійсь час», – сказала голова партії.

Ані затягування війни, ані бряцання ядерною зброєю не здатні переломити ситуацію на бік путіна, перерконана політик.

Голова партії назвала цілком можливим, що незабаром «Велика вісімка» у міжнародну політику знов повернеться. Звісно, без росії, але, можливо, з Україною.

«Ми вже сьогодні маємо глобальний вплив, як країна, що захищається від найнебезпечнішого агресора ХХІ століття. І вже сьогодні присутні на саміті G7. Принаймні, нас там слухають і дослухаються – нехай наш Президент і спілкується поки що відеозвʼязком. А за підтримки союзників, завдяки стимулу євроінтеграції та незламної волі до реформ вже дуже скоро можемо стати країною, яка відбудовується, реформується і розвивається найшвидше у світі. Шанс у нас є. Але щоб його реалізувати, нам треба вижити, і вижити сьогодні. А для цього потрібна зброя, потрібні санкції та фінансова підтримка. Тобто, потрібна перемога над агресором. Іншого шляху немає – ані у нас, ані у світу», – підсумувала Олена Шуляк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy