Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк підбила підсумки року повномасштабної російської агресії

  • 341
Олена Шуляк підбила підсумки року повномасштабної російської агресії

Україна встояла – як країна і як держава, попри бажання наших ворогів і побоювання друзів. Вона бореться і надихає весь світ на захист свободи і демократії. Про це заявила голова політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк під час виступу у парламенті.

«Перебіг подій на фронті і в тилу, мужність і героїзм українського народу, безпрецедентна підтримка світового співтовариства переконливо доводять: росії не вдалося і вже не вдасться підкорити Україну, як не вдасться навіть претендувати на це у майбутньому», – сказала Шуляк.

Вона наголосила, що під час повномасштабної російської агресії Україна у повному обсязі зберегла дієвість та легітимність своїх інституцій та повну функціональність держави.

«Президент України, Верховна Рада, Уряд ні на хвилину не припинили роботи. Фінансова, банківська та податкова система витримали. Держава здійснює свої соціальні зобовʼязання і навіть проіндексувала пенсії в березні під час повномасштабної війни, проіндексує пенсії і цього року», – констатувала очільниця «Слуги Народу».

Вона нагадала, що Україна змогла подолати паливну кризу та не допустити енергетичної кризи взимку, захистивши енергосистему від російських ракетних ударів.

«Україна ефективно захищає себе на всіх фронтах – на землі, у небі, у морі, на дипломатичному фронті, інформаційному, фінансовому, енергетичному і духовному. За цей рік ми досягли того, що Україна на всіх фронтах міцнішає, а росія на всіх фронтах слабшає, і це стала тенденція, яка не зміниться», – запевнила Шуляк.

Ще одним досягненням за рік повномасштабної війни вона назвала зміну ставлення світу до України.

«Світ сьогодні знає: ми захищаємо не лише свою незалежність, суверенітет і право на існування нашого народу. Ми захищаємо цінності свободи, демократії і базові принципи міжнародного права у всьому світі. Спільними зусиллями ми створили найміцнішу і найширшу коаліцію на підтримку України. Вийшли на відносини не просто стратегічного партнерства, а де-факто союзництва з США, Великою Британією, ЄС. Нам вдалося обʼєднати всю Європу на підтримку України і значно пришвидшити досягнення спільної для всіх українців мети – набуття повноправного членства у ЄС», – підсумувала Шуляк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy