Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: Під час війни економіка України повинна працювати на повну

  • 7462
Олена Шуляк: Під час війни економіка України повинна працювати на повну

Економіка України під час війни має працювати на повну потужність, задовольняючи найголовніші суспільні потреби воєнного часу.

Про це йдеться у резолюції Національної ради громад політичної партії «Слуга Народу».

Як зазначила під час пресконференції голова партії «Слуга Народу» Олена Шуляк, для цього потрібно активувати внутрішні ресурси та потужності для їх ефективної роботи та внеску в зміцнення України у протистоянні російській агресії.

«Наразі багато виробничих потужностей зруйновані внаслідок бойових дій або знаходяться під окупацією. Але неприпустимою є ситуація, коли виробництва простоюють у відносно безпечних та тилових регіонах, а життєво необхідна армії та громадянам продукція, яка може вироблятися в Україні, імпортується. Ресурси, які потрібні для оборони та задоволення найнеобхідніших потреб людей, мають бути мобілізовані та працювати на країну», – сказала вона.

У зв’язку з цим, партія «Слуга Народу» доручила обласним організаціям Партії у взаємодії з органами влади всіх рівнів визначити обсяг і перелік виробничих потужностей, які тимчасово не використовуються або використовуються не на повну потужність.

«Саме через діалог з місцевою владою та бізнесом необхідно визначити можливості та умови відновлення, запуску чи релокації виробництва товарів, необхідних для сектору безпеки та оборони, задоволення базових потреб мешканців регіону або таких, що мають експортний потенціал», – переконана голова партії.

Водночас завданням уряду, профільних міністерств та відомств має стати створення системи мобілізаційних завдань, що дозволить пришвидшити та зробити привабливими для бізнесу процеси відновлення, запуску або релокації виробничих потужностей, що вимушено простоюють.

Фракція Партії «Слуга Народу» у Верховній Раді України має невідкладно ініціювати та ухвалити законодавчі механізми та інструменти, які полегшать і пришвидшать відновлення, запуск або релокацію виробничих потужностей, що вимушено простоюють; створять податкові або інші стимули для бізнесу відновлювати, підтримувати та розвивати виробництво необхідних товарів у пріоритетних секторах під час війни, перепрофільовувати або переналаштовувати виробництво.

«Кожен бізнес має усвідомлювати, що працювати під час війни, виробляти необхідні товари та послуги, зберігати та підтримувати робочі місця – не лише його право, а й обов’язок перед Україною та українським народом. І так само обов’язком влади будь-якого рівня є сприяння бізнесу у збереженні та розширенні необхідного в умовах війни виробництва», – наголошується у резолюції, ухваленій за результатами засідання Національної ради громад політичної партії «Слуга Народу».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy