Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк переконана, що у 2024 році активна підтримка міжнародних партнерів продовжуватиметься на всіх рівнях

  • 238
Олена Шуляк переконана, що у 2024 році активна підтримка міжнародних партнерів продовжуватиметься на всіх рівнях

Сьогодні Україні активно допомагають десятки держав світу. Це не лише країни ЄС, США, а і їхні союзники, наприклад, Японія, Австралія. Якщо аналізувати цю підтримку з погляду ВВП держав, то величезна допомога надходить від країн Балтії, Норвегії, Данії тощо.

Про це розповіла Голова Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, очільниця партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

«Ми бачимо, скільки різноманітних програм реалізуються в Україні у вигляді підтримки тої чи іншої громади або соціального проєкту, або проєкту, що пов’язаний із відбудовою критичної інфраструктури. Різні країни беруть шефство над тим чи іншим регіоном, максимально використовують механізми, які стосуються не просто прямої підтримки, а й механізми, що пов’язані з кредитуванням тої чи іншої програми. На сьогодні таких різних програм десятки й десятки по всій Україні», — зазначила Олена Шуляк.

Вона висловила сподівання, що у 2024 році така активна підтримка продовжуватиметься як на загальнодержавному, так і регіональному рівнях.

Водночас народна депутатка нагадала, що 1 лютого має відбутися саміт ЄС, де буде ухвалено рішення про передачу Україні 50 млрд євро у рамках допомоги до 2027 року.

«На сьогодні наш Уряд провів величезну роботу, щоб сформувати відповідний план. Працювали всі міністерства, представники бізнесу, експертне середовище, парламентарії, представники громадянського суспільства. У фокусі цього плану реформ питання з розвитку нашої економіки, регіонального розвитку, децентралізації тощо. Зараз наш Парламент ухвалив доволі великий пакет євроінтеграційних законопроєктів, а зараз починається величезна робота уряду, щоб ці закони були імплементовані», — наголосила народна депутатка.

За її словами, сьогодні всі наші партнери бачать, наскільки швидко ми можемо впроваджувати зміни.

«Тож ні в кого немає сумніву, що Україна – це Європа, а наш шлях відновлення та шлях євроінтеграції – це єдиний процес»,— підкреслила Олена Шуляк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy