Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: Пенсійна реформа – одне з головних завдань до кінця каденції цієї Ради

  • 9252
Олена Шуляк: Пенсійна реформа – одне з головних завдань до кінця каденції цієї Ради

Реалізація пенсійної реформи стане одним з головних завдань, що стоїть перед фракцією «Слуга Народу» у другій половині 9 скликання парламенту. Про це на брифінгу у кулуарах ВР заявила очільниця партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

«На сьогодні, попри індексацію пенсії і доплати пенсіонерам 75+ та 80+, цього, на жаль, занадто мало. Тому працювати над пенсійною реформою буде одним із першочергових завдань на другу половину нашої каденції, щоб ми обов’язково це встигли зробити», – зазначила вона.

Олена Шуляк нагадала, що пенсійна реформа передбачена програмою Президента України Володимира Зеленського та партії «Слуга Народу».

«У нас є законопроєкт, він ухвалений і на рівні комітету, і на рівні Мінфіну. Але до зали він не виходить. І я сподіваюсь, що він все-таки буде винесений та ухвалений. І в нас як від політичної партії є політична вимога до нашої фракції, щоб саме цей законопроєкт нарешті вже став тією підпорою для пенсійної реформи в Україні», – наголосила очільниця партії «Слуга Народу».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy