Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: Пенсійна реформа має бути ухвалена цього року

  • 6513
Олена Шуляк: Пенсійна реформа має бути ухвалена цього року

Солідарна пенсійна система, яка на сьогодні існує в Україні, не може забезпечити громадян старшого віку гідною пенсією, адже кількість економічно активного населення нині відчутно менша за кількість пенсіонерів.

Саме тому в Україні необхідно якнайшвидше запровадити накопичувальну пенсійну систему. Відповідний законопроєкт № 2683 має бути ухвалений цього року, заявила очільниця партії «Слуга Народу» Олена Шуляк в інтерв’ю ТСН.

«Солідарна пенсійна система, яка на сьогодні існує в Україні, коли є лише частина пенсій, які виплачуються нашим пенсіонерам, їх точно не вистачає навіть зараз. Ми намагалися ці два роки допомагати точково: люди 70-80+ років отримували додаткові виплати; зараз ми хочемо, щоби люди 70+ також отримували додатково, але цього недостатньо. Кардинально треба все змінити, щоб пенсійна реформа відбулася. Сподіваюся, що цей закон буде ухвалений цього року», – наголосила Олена Шуляк.

За її словами, законопроєкт № 2683 про другий рівень пенсійного забезпечення вже пройшов профільний комітет. Є всі погодження Мінфіну, асоціацій, представників фахових організацій, які надавали свої експертні висновки. Тепер необхідно ухвалити його в сесійній залі.

Олена Шуляк також спростувала маніпуляцію про те, що з кишень людей нібито забиратимуть додаткові кошти й направлятимуть їх у приватні пенсійні фонди.

«Це брехня. Бо друга пенсія, яка стосується обов’язкового накопичувального страхування другого рівня – це ті кошти, які будуть сплачуватися державою та роботодавцем. Людина, яка працює, отримуватиме певну суму додатково до тієї пенсії, яка на 100% їй забезпечена», – наголосила голова «Слуги Народу».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy