Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: Парламент зробив ще один крок для наближення України до членства в ЄС

  • 6759
Олена Шуляк: Парламент зробив ще один крок для наближення України до членства в ЄС

Верховна Рада підтримала черговий пакет євроінтеграційних законопроєктів, які наближають українське законодавство до європейського. Про це заявила голова політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

«Здебільшого це технічні законопроєкти, ухвалення яких від нас очікують наші європейські партнери. Кожен з них наближає національне законодавство до нормативів Європейського Союзу», – сказала Шуляк.

Вона пояснила, що євроінтеграційні законопроєкти, які ухвалює парламент, стосуються різних сфер і кожен з них важливий, тому що наближає Україну до ЄС.

«Зокрема на сьогоднішньому засіданні ми підтримали врегулювання проблемних питань захисту авторських прав та інтелектуальної власності, до чого у Європі ставляться дуже прискіпливо. А також прийняли за основу зміни у сферах торгівлі продуктами харчування, фінансової звітності та державної статистики», – повідомила очільниця «Слуги Народу».

За її словами, парламентарі мають намір активно працювати над іншими пакетами євроінтеграційних законопроєктів, щоб пришвидшити виконання всіх умов ЄС.

«Ми плануємо, що на кожному засіданні парламент прийматиме низку таких законопроєктів, щоб у найкоротший термін виконати умови членства в ЄС. Попереду ще багато роботи, маємо ухвалити все європейське законодавство на національному рівні, а це сотні різних документів. І ми працюємо настільки швидко, наскільки це можливо для нашої спільної мети – України в Європейському Союзі», – підсумували Шуляк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy