Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: парламент закликав ЮНЕСКО позбавити росію членства в організації

  • 273
Олена Шуляк: парламент закликав ЮНЕСКО позбавити росію членства в організації

Верховна Рада звернулася до ЮНЕСКО, парламентів та урядів її держав-членів про необхідність позбавлення росії членства в ЮНЕСКО. За відповідний законопроєкт 9539 проголосували 296 народних депутатів.

Про це повідомила голова Комітету ВР з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, очільниця політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

У зверненні окрім подальшого позбавлення російської федерації членства в ЮНЕСКО та її органах йдеться також про те, щоб ЮНЕСКО якнайшвидше направили в Україну місію для оцінки збитків, завданих російськими атаками, а також про визначення допомоги та можливих дій ЮНЕСКО для захисту об’єктів культурної спадщини в Україні від російської агресії. Окрім цього, парламент звернувся до колег-парламентарів та урядовців з проханням здійснити всі можливі заходи для розслідування злочинів і притягнення до відповідальності всіх винних.

Олена Шуляк нагадала, що тільки за час останніх ракетних ударів по Одесі, окупанти пошкодили близько 28-ми пам’яток архітектури. Нині у місті очікують на приїзд комісії ЮНЕСКО, під охороною якої від січня цього року перебуває історичний центр Південної Пальмири. Вже незабаром Україна отримає висновки щодо масштабів руйнувань Всесвітньої культурної спадщини, адже ЮНЕСКО охороняються не конкретні будівлі, а весь ареал центральної частини Одеси.

“росія продовжує цинічно порушувати норми міжнародного гуманітарного права, тому постає питання доцільності її членства в ЮНЕСКО. Віримо у те, що така потужна організація як ЮНЕСКО проаналізує цю ситуацію і зробить правильні висновки на захист культурної спадщини України”, – резюмувала голова комітету.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy