Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: Парламент продовжує працювати над посиленням обороноздатності та зміцненням України

  • 7077
Олена Шуляк: Парламент продовжує працювати над посиленням обороноздатності та зміцненням України

Парламент має спокійно, впевнено, а головне, разом працювати на зміцнення країни та її захист. Це означає – мати спокійну впевненість і холодну голову, не піддатися на провокації агресора й не поглиблювати ситуацію емоційними популістськими вигуками й акціями.

До цього з трибуни Верховної Ради закликала голова партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

«Так само, як наші громадяни демонструють стійкість – продовжують ходити на роботу, лікувати хворих, вчити наших дітей, захищати правопорядок на наших вулицях, так само ми з вами в стінах парламенту маємо продовжувати виконувати свої обов’язки, незважаючи на будь-які заяви. Ми маємо ухвалювати ті закони, які потрібні для оборони і вони є в порядку денному цього тижня. А також продовжувати ті реформи, які роблять нашу державу сильнішою, а людей – більш впевненими в завтрашньому дні. І такі питання теж будуть нами розглядатися цього тижня», – наголосила очільниця політсили.

Олена Шуляк подякувала лікарям, учителям, рятувальникам, поліцейським, які і далі виконують свою важливу роботу, а також військовим, які в ці хвилини на передовій захищають Україну та всю Європу від агресора.

За словами голови «Слуги Народу», своїм рішенням про визнання окупаційних структур у Донецьку й Луганську керівництво Росії відреагувало на силу України, яка не здавала, не здає й не здасть національних інтересів.

«Напевно, у Кремлі думали, що викличуть у нас цим рішенням розпач, але вони помилилися. Так само, як помилилися, коли думали, що погрози військовою силою змусять українців вимітати гречку з магазинів, або втікати з країни. Тому я хочу запевнити всіх, хто нас дивиться і слухає – скільки б від нас не вимагали віддати частину чи увесь суверенітет України, скільки б не шантажували, ми на це не погодимося», – зазначила Олена Шуляк.

Вона також висловила упевненість, що рішення керівника Росії визнати окупаційні утворення засудить увесь цивілізований світ.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy