Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: Парламент передбачив у Держбюджеті-2023 компенсації за зруйноване житло

  • 324
Олена Шуляк: Парламент передбачив у Держбюджеті-2023 компенсації за зруйноване житло

Верховна Рада заклала до Держбюджету на наступний рік фінанси та механізми, за допомогою яких люди зможуть отримати компенсацію від держави за зруйноване житло, не чекаючи репарацій від рф. Про це повідомила голова політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

«Люди зможуть отримати нове житло у пришвидшені терміни. Кошти можна буде отримати у вигляді цільових грошей та використати на придбання квадратних метрів», – пояснила Шуляк.

Вона розповіла, що для виплат розроблений відповідний алгоритм.

«Передбачається прив’язка до того, чи це був багатоквартирний будинок, чи приватний. До суми можна буде додати власні збереження і придбати житло в будь-якій області України, незалежно від прописки постраждалих», – сказала очільниця «Слуги Народу».

Шуляк наголосила, що держава дає повну свободу дій стосовно вибору майбутнього житла, а людина, яка звернулася за компенсацією, зможе купити нерухомість не за місцем прописки.

«Враховуючи те, що в Україні понад 1000 релокованих підприємств, люди захочуть обрати житло там, де вони працюють, і матимуть таку можливість Це допоможе швидше адаптуватися тим, хто переїхав у інші регіони країни або переніс свій бізнес. Крім того, такі покупці зможуть додати до компенсацій і власні заощадження та придбати, приміром, будинок замість квартири», – підсумувала голова партії.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy