Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: Парламент офіційно визнав - росія вчиняє геноцид українців прямо зараз

  • 547
Олена Шуляк: Парламент офіційно визнав - росія вчиняє геноцид українців прямо зараз

Верховна Рада офіційно визнала: росія вчиняє геноцид українців прямо зараз. І закликала світ також визнати злочини у Бучі, Бородянці, Ірпені, Харкові Маріуполі справжнім геноцидом.

Про це заявила голова партії «Слуга Народу» Олена Шуляк, коментуючи ухвалення народними депутатами Проєкт Заяви «Про вчинення російською федерацією геноциду в Україні».

Вона застерегла, що в іншому разі, путінська зграя не зупиниться і захоче повторити ці кровожерливі злочини на вулицях європейських міст і містечок.

Олена Шуляк нагадала, що у XX сторіччі тоталітарні диктатури спричинили в Україні три трагедії глобального масштабу – Голодомор, Голокост та Чорнобиль.

«Здавалося б, з цих трагедій людство зробило належні висновки. І мало б зробити все, щоб такого в історії ніколи не повторилося. Але у XXI столітті нова тоталітарна диктатура спромоглася повторити і де в чому перевершити жахи недавнього минулого. путінська росія вбиває людей не за те, що вони вороги. Не через їхнє етнічне походження чи мову спілкування. Сьогодні українців винищують, бо вони – громадяни України. Через те, що вони просто живуть на своїй землі», – підсумувала голова партії.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy