Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк озвучила шокуючу цифру з Дії щодо повідомлень про зруйноване житло

  • 297
Олена Шуляк озвучила шокуючу цифру з Дії щодо повідомлень про зруйноване житло

335 тисяч 145 інформаційних повідомлень про зруйноване житло подали самі громадяни через застосунок «Дія».

Про це під час брифінгу повідомила голова політичної партії «Слуга Народу», голова комітету з питань організації держвлади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Олена Шуляк.

За її словами, в «Дії» на сьогодні вже зафіксовано 23 мільйони квадратних метрів зруйнованого і пошкодженого житла, однак за даними обласних адміністрацій, ця цифра може бути набагато більшою.

«На сьогодні найбільше пошкоджено житла у Донецькій, Харківській та Київській областях», – повідомила Олена Шуляк.

Вона наголосила, що законопроєкт №7198, ухвалений Парламентом 23 лютого 2023 року, вирішує питання компенсації за зруйноване житло.

«Вже визначено джерела для перших компенсацій за зруйноване житло — понад 17 млрд гривень. Це кошти, арештовані у «сбербанку росії», їх через фонд ліквідації наслідків збройної агресії рф буде спрямовано на компенсації», – наголосила Олена Шуляк.

Народна депутатка зазначила, що подавати заявки на компенсацію майна українці можуть не лише через «Дію» та ЦНАПи, а й через нотаріусів або центри соціального захисту, які можуть мати виїзні пункти для збору заявок у громадян, що не мають можливості виїхати або подати заявку онлайн.

Очільниця партії нагадала, що вже створено Реєстр пошкодженого та зруйнованого житла, власником якого є новостворене Міністерство відновлення. Адміністрування реєстру здійснює міністерство Цифрової трансформації.

«Понад 500 громад вже зареєструвалися в реєстрі, до нього внесено більш як 10 тисяч пошкоджених об’єктів. Для українців є три актуальні і надважливі речі — наша перемога, наявність роботи та житла. Тому держава вже сьогодні робить таку компенсацію, не чекаючи репарацій від рф, оскільки цей процес може бути затягнутий на роки, а нашим громадянам дах над головою потрібен вже сьогодні», – резюмувала Олена Шуляк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy