Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: Основою міжнародного Реєстру збитків від агресії рф має стати український Реєстр пошкодженого та знищеного майна

  • 217
Олена Шуляк: Основою міжнародного Реєстру збитків від агресії рф має стати український Реєстр пошкодженого та знищеного майна

Інформацію з Реєстру пошкодженого та знищеного майна треба інтегрувати до міжнародного Реєстру, щоб забезпечити повноцінне відновлення України. Про це заявила голова Комітету ВР з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, очільниця політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

«Міжнародний Реєстр має містити заявки всіх осіб-постраждалих внаслідок агресії рф та доказову базу по цих заявках. Українці це вже роблять у рамках українського Реєстру, тож доцільно інтегрувати базу даних Реєстру пошкодженого та знищеного майна в міжнародний», – пояснила Шуляк.

Вона додала, що міжнародний Реєстр має бути відкритим для фізичних та юридичних осіб, а також для органів місцевої влади.

«Крім того, у парламенті вже зареєстрований законопроект Президента, який дозволить Україні набути членство у Банку розвитку Ради Європи. Це сприятиме розвитку нових житлових та соціальних інфраструктурних програм, а також створить широкі можливості для залучення інвестицій у відбудову та ремонт житла українців», – пояснила голова профільного комітету.

Шуляк наголосила, що Україна продовжує робити все можливе для найшвидшого відновлення всього, що зруйнував агресор.

«Нас ніколи не знищити. Ми все відбудуємо, а світ нам у цьому допоможе», – підсумувала очільниця «Слуги Народу.

Нагадаємо, представники 43 держав на саміті Ради Європи в Ісландії підписали декларацію, яка передбачає створення міжнародного Реєстру збитків від агресії рф. Основна його мета – отримання постраждалими справедливої компенсації. В Україні вже діє його аналог – Реєстр пошкодженого та знищеного майна.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy