Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: ОСББ отримали чіткий законопроєкт щодо спрощення управління багатоквартирними будинками

  • 514
Олена Шуляк: ОСББ отримали чіткий законопроєкт щодо спрощення управління багатоквартирними будинками

В умовах воєнного стану, коли більшість співвласників будинків виїхали зі своїх помешкань, провести загальні збори ОСББ в окремих випадках було складно, а інколи неможливо. Тому назріла необхідність спрощення процедури управління багатоквартирними будинками.

Про це повідомила голова Комітету ВР з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, очільниця політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк, коментуючи ухвалення у другому читанні законопроєкту №7029 про внесення змін до деяких законів України щодо спрощення управління багатоквартирними будинками.

За її словами, відповідно до ухваленого законопроєкту, ОСББ зможуть працювати з використанням дистанційного голосування, електронних підписів та електронної пошти, що пришвидшить процедуру скликання зборів співвласників будинків та ухвалення важливих рішень, які серед іншого стосуються і відбудови.

«За даними УВКБ ООН, понад 8 млн українців перебувають за кордоном, більш як 5 млн – внутрішньо переміщені особи по території України. Не всі вони фізично можуть брати участь у зборах ОСББ і ухвалювати рішення, які стосуються відбудови та відновлення. Тому можливість застосувати різні електронні механізми, передбачені в законопроєкті, дозволять більш швидко реагувати та ухвалювати рішення, пов’язані з відбудовою», – зазначила очільниця партії.

Олена Шуляк наголосила, що громадяни зможуть передати функцію з будівництва чи капітального та поточного ремонтів об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків, або компаніям, які управляють будинками.

«Раніше кількість голосів, необхідних для прийняття рішення зборами співвласників багатоквартирного будинку були невиправдано завищені та ускладнювали прийняття рішень. Відповідно до законопроєкту №7029, рішення про внески, капітальні чи поточні ремонти, участь у державних та місцевих програмах будуть ухвалюватися 50% співвласників багатоквартирних будинків, що суттєво пришвидшить процес відбудови», – резюмувала Олена Шуляк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy