Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: Оперативне відновлення вже стартувало в 4-х областях України

  • 7732
Олена Шуляк: Оперативне відновлення вже стартувало в 4-х областях України

Із державного бюджету виділено вже 1,5 млрд грн на оперативне відновлення чотирьох областей України: Київської, Чернігівської, Сумської та Житомирської. Ці гроші спрямують на відновлення інфраструктури, а також поточний ремонт у пошкоджених будинках громадян.

Про це в ефірі телемарафону повідомила очільниця партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

«Оперативне відновлення- це не лише транспортне налагодження, відновлення інженерної інфраструктури, мереж газо-, електро- та водопостачання. Воно такоє включає швидкий ремонт житлових будинків громадян, де є незначні ушкодження. Де потрібно, наприклад, вставити вікна, зробити ремонт покрівлі, даху, та швидко зробити житло знову придатним до життя перед опалювальним сезоном», – зауважила вона.

Олена Шуляк наголосила, що кошти для цього вже виділені – тож потрібно звертатися до органів місцевого самоврядування, подавати заявку та робити технічне обстеження житла.

Що ж до повністю зруйнованих будинків, ситуація наразі складніша. Адже у державному бюджеті немає достатньо коштів для відбудови такої кількості житла. Основні кількість видатків направляється на безпеку та оборону, аби армія могла дати відсіч російській агресії.

«Проте ВР працює над тим щоб компенсація все-таки надавалася. Вже ухвалений у першому читанні відповідний законопроект, сподіваємось на якнайшвидше його ухвалення в цілому. Також розраховуємо на допомогу від міжнародних партнерів. Нам важливо, щоб вони розуміли: ті кошти, які вони надають – витрачатимуться за цільовим призначенням, прозоро і справедливо. Чіткі та зрозумілі правила будуть зафіксовані на рівні тих законів, які приймає парламент, і тих постанов, які приймає уряд», – наголосила голова «Слуги Народу».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy